Koszulki Szkolne

RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 385

 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE

Przydatne adresy:

Szkoła Podstawowa 385

Kolorystyka oraz jakość
Kolorystyka została dobrana odpowiednio do wieku dzieci. Braliśmy pod uwagę ich preferencje ale również bazowaliśmy na opinii  samych rodziców. Wybieraliśmy żywe i soczyste kolory, które w połączeniu ze sobą łączą się w atrakcyjną i miłą dla oka kompozycję. 
Dla uczniów klas sportowych zapewniamy możliwość domówienia odpowiednika koszulki bawełnianej w postaci koszulki szybkoschnącej (oddychającej) z logo szkoły i imieniem dziecka na plecach w takim samym kolorze jak koszulka bawełniana. 
Jakość koszulek jest znacznie wyższa od produktów zamawianych wcześniej a nowy producent posiada certyfikaty świadczące o poszanowaniu etyki pracy.  W  proponowanej ofercie deklarowana przez producenta gramatura bawełny jest mniej więcej na poziomie 190g/m2 co stanowi o wysokim poziomie produktu .
 
Kolory koszulek są przypisywane w czterech kolorach wg przedziałów klasowych: 
Klasy 0 żółty  
Klasy 1-3 kolor czerwony 
Klasy 4-6 niebieski 
Klasy 7-8 czarny  

Drodzy Rodzice

Do dnia 08.10.2023 roku można składać zamówienia na koszulki z logo szkoły.
Do wybory są dwa rodzaje koszulek:koszulki bawełniane - Basic w rozmiarach 4,6,8,10,12 lat  (orientacyjna cena 29,5 zł) oraz XS,S,M,L,XL,2XL (orientacyjna cena 37,5 zł)koszulki szybkoschnące (oddychające) - Fantasy  w rozmiarach 6,8,10,12 lat(orientacyjna cena 41 zł)oraz XS, S,M,L,XL,2XL,3XL (orientacyjna cena 46 zł)*dodatkowo dla klas sportowych przewidziana jest możliwość zamówienia koszulek szybkoschnących z imieniem dziecka na plecach (dopłata 5 zl)W załączeniu dokładne informacje producenta o rozmiarach.
Zamówienia prosimy składać do skarbnika klasowego, który w dniu 9.10.2023 r przekaże informacje do swojego przedstawiciela Rady Rodziców.