ANKIETA DLA KLAS SPORTOWYCH  4A - 5C

ANKIETA DO KOSZULEK SZYBKOSCHNĄCYCH

ANKIETA DLA KLAS  7 - 8

ANKIETA DLA KLAS  4 - 6

ANKIETA DLA KLAS  1 - 3

ANKIETA DLA KLAS   0

Ceny oraz zamówienia 
 
Producent nowych koszulek to znana od lata firma Malfini (wcześniej Adler), rekomendowana przez firmę reklamową oraz kilku członków Rady.
 
Koszt koszulki bawełnianej w 100% to 22,50 PLN. 
Koszt koszulki sportowej - oddychającej - szybkoschnącej, ze personalizowanym nadrukiem imienia na plecach to 38,50 PLN. 
 
Propozycja dla klas sportowych - zamówienie  nie obliguje rodzica do zakupu ! : 
- 1 koszulka bawełniana (na wydarzenia szkolne).
- 1-2 koszulki oddychające z imieniem dziecka na zawody i w-f.
Zamówienia koszulek są zbierane przez ankietę Google. Poniżej znajdziecie Państwo link do poszczególnych ankiet.
Termin tegorocznych zamówień niestety jest ograniczony

REGULAMIN RR

Koszulki Szkolne

RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 385
 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE

Przydatne adresy:

Szkoła Podstawowa 385

Kolorystyka oraz jakość
 
Kolorystyka została dobrana odpowiednio do wieku dzieci. Braliśmy pod uwagę ich preferencje ale również bazowaliśmy na opinii  samych rodziców. Wybieraliśmy żywe i soczyste kolory, które w połączeniu ze sobą łączą się w atrakcyjną i miłą dla oka kompozycję. 
Dla uczniów klas sportowych zapewniamy możliwość domówienia odpowiednika koszulki bawełnianej w postaci koszulki szybkoschnącej (oddychającej) z logo szkoły i imieniem dziecka na plecach w takim samym kolorze jak koszulka bawełniana. 
Jakość koszulek jest znacznie wyższa od produktów zamawianych wcześniej a nowy producent posiada certyfikaty świadczące o poszanowaniu etyki pracy.  W  proponowanej ofercie deklarowana przez producenta gramatura bawełny jest mniej więcej na poziomie 190g/m2 co stanowi o wysokim poziomie produktu .
 
Kolory koszulek są przypisywane w czterech kolorach wg przedziałów klasowych: 
Klasy 0 żółty  
Klasy 1-3 kolor czerwony 
Klasy 4-6 niebieski 
Klasy 7-8 czarny  
Co chcemy osiągnąć  ?
 
  • Skrócić realizację zamówień - W poprzednich latach odbiór koszulek zamawianych na początku roku przypadał na styczeń, luty w kolejnym półroczu !
  • Podnieść jakość materiału - Koszulki, zamawiane przez dotychczasowego dostawcę, po kilku praniach traciły fason a ich wygląd był mało estetyczny. 
  • Porównać ceny rynkowe i zestawić je z jakością produktów - Wraz z powszechnym wzrostem cen koszty zakupu koszulek były nieadekwatne do ich jakości.
  • Zmniejszyć ilość kolorów - Do tej pory kolorystyka szła w parze z numerem klasy czyli od klasy 1 do 8 obowiązywało 8 kolorów. Chcemy wprowadzić 4 kolory, co umożliwi przekazywanie koszulek młodszemu rodzeństwu i dodatkowo ograniczy zbędne wydatki.
  • Umożliwić nabywanie koszulek w trakcie roku szkolnego - Do tej pory zamówienia były realizowane tylko raz w roku co komplikowało sytuacje nowych dzieci, zmieniających szkołę w trakcie roku szkolnego. 
  • Ograniczyć coroczną wymianę koszulek - Brak możliwość przekazywania młodszemu rodzeństwu koszulek zmuszał rodziców do kupowania nowych koszulek w kolejnym roku szkolnym. Głównym ograniczeniem było po przywiązanie koloru do numeru klasy. 
  • Pro-Eko w praktyce - Mniejsza ilość koszulek wraz ze wzrostem ich jakość ograniczy wydatki rodziców co przełoży się również na podejście pro-ekologiczne w praktyce. 

Szanowni Państwo! 

Rada Rodziców SP 385, bazując na Państwa uwagach dotyczących zamawiania koszulek w poprzednich latach, zdecydowała się na poszukiwanie korzystniejszego i bardziej ekonomicznego rozwiązania.
Z końcem poprzedniego roku szkolnego Rada wraz z Dyrekcją szkoły wspólnie zaaprobowały propozycję zmiany dotychczasowego producenta koszulek szkolnych.
Nasze dzieci są zobowiązane nosić jednolity strój szkolny w trakcie ważnych wydarzeń szkolnych a także na lekcjach w-f. O tym stanowi Regulaminu Szkoły. 
Informujemy i uspokajamy jednocześnie, że proces zmiany producenta został dopiero co rozpoczęty i zakładamy, że pełna wymiana nastąpi w kolejnym roku szkolnym.
Nie ma przymusu zakupu nowych koszulek w tegorocznym zamówieniu jeśli ktoś jest w posiadaniu dobrych koszulek zakupionych w zeszłym roku i dziecko z nich nie wyrosło. Prosimy tylko o wzięcie pod uwagę, że nasze dzieci rosną dynamicznie i w drugim semestrze obecna koszulka może być już za mała.